«ЦеДеПе. Центр допомоги підприємництву.» Ведення бухгалтерії та не тільки

Повернутись назад
01

Всесвітній міжнародний день жінок підприємців 2017 р.

19 листопада компанія ЦеДеПе долучилася до святкування Всесвітнього Міжнародного дня жінок підприємців. Цей день було започатковано в 2014 році. Одночасно 144 країни офіційно визнали та приєдналися до святкування. З 2014 року і по сьогодні цей день урочисто святкується в Нью-Йорку в резиденції ООН. В Україні вперше свято відзначила  Міжнародна Амбасада жінок підприємниць в 2016 році. […]

19 листопада компанія ЦеДеПе долучилася до святкування Всесвітнього Міжнародного дня жінок підприємців. Цей день було започатковано в 2014 році. Одночасно 144 країни офіційно визнали та приєдналися до святкування.

З 2014 року і по сьогодні цей день урочисто святкується в Нью-Йорку в резиденції ООН. В Україні вперше свято відзначила  Міжнародна Амбасада жінок підприємниць в 2016 році.

А у 2017 році співвласниця Товариства та керівник відділення «ЦеДеПе Україна» у м. Львові Качмарчик Ірина отримала звання Амбасадорки мережі Жінок Підприємців в Україні 2017.  У межах діяльності  Grupy CeDePe було об’єднано фірми різних сфер, як суб’єктів  великого, так і малого та середнього бізнесу. Компанія прямує до об’єднання української та польської спільноти, тим самим вихід українського бізнесу на міжнародний рівень.

Міжнародна Амбасада жінок підприємниць в Україні – це незалежна громадська організація, метою діяльності якої є формування сприятливого середовища і умов для розвитку підприємництва серед жінок, усвідомлення їх суспільної значущості, та практична підтримка жінок завдяки мережі українських та польських амбасадорок і нашим проектам.