«ЦеДеПе. Центр допомоги підприємництву.» Ведення бухгалтерії та не тільки

01

Знайомство з нами

ЦеДеПе – Україна є фірмою, яка належить до Міжнародної Групи CeDePe, що спеціалізується в наданні комплексних професійних послуг для бізнесу. CeDePe Група успішно працює на польському ринку понад двадцяти років, та на українському ринку понад шести років.

  • Нашими клієнтами є як і великі підприємства з іноземними інвестиціями, малі підприємства, приватні підприємці, а також фізичні особи, що потребують допомоги з питань оподаткування отриманих доходів, спадщини землі, складання річної декларації, відшкодування коштів за навчання.
  • Ми співпрацюємо з будівельними компаніями, агентствами нерухомості, оптова та роздрібна торгівля, сільськогосподарськими підприємствами, громадське харчування та адвокатськими компаніями.
Наша співпраця передбачає:
  • Якість. Основний принцип роботи.
  • Оперативність. Максимальна швидкість взаємодії з клієнтами та партнерами.
  • Розвиток і вдосконалення.
02

Наше керівництво

Качмарчик Ірина Володимирівна

директор, головний бухгалтер

Випускниця біологічного факультету Львівського національного університету ім. Ів. Франка, кафедра «Генетики та біотехнології» в 2003 році, ступінь магістра. У 2004 році успішно закінчила Львівську державну фінансову академію за спеціальністю «Фінанси та кредит». З 2004 року займалась підприємницькою діяльністю в сфері бухгалтерського обліку. В 2009 році почала працювати з міжнародною компанією Grupy CeDePe і згодом стала співвласником Товариства та директором відділення «ЦеДеПе Україна» в м. Львові.

Вітольд Запедовскі

генеральний директор

Випускник Економічного факультету Лодзького університету (Польща) – 1992 р. В 1998 р. здав екзамен на податкового радника (свідоцтво Крайової Ради Податкових Радників №05395 від 07.04.1998 р.)

Заснував та здійснює керівництво однією з найбільших бухгалтерсько-податкових компаній в Польщі CeDePe. В 2008 р. заснував Польсько-Українське Податкове Бюро «ЦеДеПе Україна» котре спеціалізується в веденні двомовної інформатизованої бухгалтерії та податковому консалтингу.

03

Наша команда