«ЦеДеПе. Центр допомоги підприємництву.» Ведення бухгалтерії та не тільки

Повернутись назад
01

Бухгалтерський аутсорсинг

Сьогодні все більшу увагу привертає до себе зростання популярності аутсорсингу бізнес процесів, а саме бухгалтерського аутсорсингу. Аутсорсинг бухгатерії  в Європі на сьогоднішній день по популярності доганяє ІТ та юридичного аутсорсингу. Це являється найбільш ефективним способом зменшення витрат та дає можливість зосередити всі свої зусилля на основних бізнес процесах. Аутсорсинг передбачає 100 % віповідальності за свою […]

Сьогодні все більшу увагу привертає до себе зростання популярності аутсорсингу бізнес процесів, а саме бухгалтерського аутсорсингу. Аутсорсинг бухгатерії  в Європі на сьогоднішній день по популярності доганяє ІТ та юридичного аутсорсингу. Це являється найбільш ефективним способом зменшення витрат та дає можливість зосередити всі свої зусилля на основних бізнес процесах. Аутсорсинг передбачає 100 % віповідальності за свою діяльність і не потребує ніяких перевірок чи контролю, забезпечує грамотним розподілом часу для керівництва компанії.

Компанія ЦеДеПе – Україна є фірмою, яка належить до Міжнародної Групи CeDePe, що спеціалізується в наданні комплексних професійних послуг для бізнесу. Клієнти отримують надійність та сучасність послуг в Україні та країнах Європейської спільноти.

Серед послуг  компанії представлені такі: комплексне бухгалтерське та податкове обслуговування, юридична підтримка, податкове консультування, участь у перевірках державних органів та представлення інтересів партнера, ін. послуги по реєстрації юридичної чи фізичної особи, надання в оренду юридичної адреси.

Перевагами співпраці з ЦеДеПе є:

  • У випадку малого та середнього бізнесу Ви економите свої гроші в декілька разів порівняно коли у штаті є власний бухгалтер.
  • Ми володіємо великим об’ємом практичних знань, тому що обслуговуємо сотні компаній різної спрямованості. Ми зможемо надати комплексну юридичну підтримку та бухгалтерське обслуговування, унікальні рішення по економії коштів підприємств.
  • У випадку аутсорсингу ваша компанія застрахована від втрати дієздатності бухгалтера, в аутсорсинговій компанії існує штат бухгалтерів готових один одного замінити. Ваш бухгалтер ніколи не захворіє чи піде у декрет.
  • Ще однією суттєвою перевагою є відсутність витрат на організацію і забезпечення робочого місця.
  • За час діяльності компаній нагромаджується велика кількість документації, яку не всі в змозі утримувати у власному офісі. ЦеДеПе пропонує рішення по цьому питанню, а саме надання фактичного та електронного архівування документації.
  • Відновлення бухгалтерського обліку, при необхідності, ще на самому початку співпраці та оптимізація податків у процесі.
  • Погляд зі сторони на ваш бізнес.
  • Компанія ЦеДеПе застрахувала ризики професійної діяльності на 2 000 000 гривень.

Ми цінуємо професіоналізм, чесність і відданість своїй справі. Ми відкриті до співпраці та обміну досвідом.

Важливо постійно вдосконалювати свій бізнес.  Тому не витрачайте Ваш дорогоцінний час на працю, яку Ви з впевненістю можете довірити професіоналам!