«ЦеДеПе. Центр допомоги підприємництву» Ведення бухгалтерії та не тільки

380-98-485-71-43

01

Нам довіряють

"Довіра — це фактично капітал.  Якщо говорити про відновлення довіри, треба дуже чітко розуміти різницю між такими кардинально різними речами, як гроші і довіра. Якщо у вас є гроші і ви їх використовуєте — у вас їх стає менше. Але з довірою все якраз навпаки: що більше ви користуєтесь довірою, то більше довіри довкола вас формується. Тобто це соціальний капітал. Що більше ви його використовуєте, то більше накопичуєте. У тому і полягає диво довіри..." Чарльз Лендрі

  • Нашими партнерами є
02

Наші клієнти

Ми співпрацюємо з будівельними компаніями, агентствами нерухомості, оптова та роздрібна торгівля, сільськогосподарськими підприємствами, громадське харчування та адвокатськими компаніями, які є представниками українського та європейського ринків.

03

Як розпочати співпрацю:

  • Ми цінуємо професіоналізм, чесність і відданість своїй справі. Ми відкриті до співпраці і обміну досвідом.

1. Звяжіться з нами
2. Призначимо зустріч
3. Сформуємо для Вас комерційну пропозицію на взаємовигідних умовах

Перші три місяці співпраці 50 % знижка

4. Підписуємо договір
4. Підписуємо договір
5. Успіх
5. Успіх

Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті чи по телефону. Домовимося про зустріч в одному з наших офісів або можемо заїхати до Вас. Розпочинаючи співпрацю з нашими клієнтами надаємо знижку на перші три місяці співпраці. Заключаємо договір Успіх. Керівництво постійно підтримуємо зв’язок з усіма нашими клієнтами, щоб переконатися, що та допомога, яку ми надаємо, сприяє Вам у досягненні Ваших цілей.

Важливо постійно вдосконалювати свій бізнес

Замовлення дзвінка