«ЦеДеПе. Центр допомоги підприємництву» Ведення бухгалтерії та не тільки

+380984857143
01

Знайомство з нами

Cedepe Україна – є фірмою, яка належить до Міжнародної Групи CeDePe, що спеціалізується в наданні комплексних професійних послуг для бізнесу. Компанія надала послуги з бухгалтерського обліку, нарахування заробітної плати та управління персоналом для понад 2000 підприємств в обох країнах. Cedepe Україна - комплекс професійних послуг для бізнесу Маємо досвід бухгалтерського облуговування цивільної авіації , а саме обслуговування дочірній компанії LOT Centralwings. Співпрацюємо з найбільшою групою заводів у Європі Agaris Myco з виробництва субстратів для культивування грибів, з Українською залізницею у Польщі та з провідним туристичним онлайн-агентством Європи Tickets.pl.

  • Нашими Kлієнтами є як і великі підприємства з іноземними інвестиціями, малі підприємства, приватні підприємці, а також фізичні особи, що потребують допомоги з питань оподаткування отриманих доходів, спадщини землі, складання річної декларації, відшкодування коштів за навчання.

    Ми обслуговуємо Клієнтів наступних галузей: будівельні компанії, агенства нерухомості, оптова та роздрібна торгівля, сільськогосподарські підприємства, громадське харчування, логістичні та ІТ компанії, підприємства по виробництву товарів та компанії з надання послуг.

  • Ми співпрацюємо з : юридичними компаніями та адвокатськими обєднаннями, консалтинговими компаніями та торгово-промисловими палатами, бізнес-клубами та банками, інвестиційними, аудиторськими та страховими компаніями, митними брокерами, приватними нотаріусами та бізнес-хабами, які є представниками українського та європейського ринків.

Наша співпраця передбачає:
  • Якість. Основний принцип роботи.
  • Оперативність. Максимальна швидкість взаємодії з клієнтами та партнерами.
  • Розвиток і вдосконалення.
02

Наше керівництво

Качмарчик Ірина Володимирівна

Керуючий партнер в Україні

Членкиня Всеукраїнського Клубу Успішних Жінок. Учасниця Клубу Ділових Людей. Амбасадорка та членкиня ГО Міжнародноі Амбасади Жінок-підприємниць. Суддя Чемпіонату України з підприємництва MINIBOSS & BIGBOSS.
В 2016 році здобула міжнародні дипломи ACCA з МСФЗ The Diploma in Financial Management та Diploma in international Financial Reporting Standards for Professionals.
Більше 15 років досвіду у сфері бухгалтерського обслуговування, консультування у відкритті та веденні бізнесу.
Громадська учасниця та організатор благодійних аукціонів, соціальних проектів та акцій.

Вітольд Запедовскі

Керуючий партнер у Польщі

У 1992 році закінчив Лодзьський університет, де навчався на факультеті економіки та соціології. У 1993 році заснував компанію Cedepe (Центр Податкових Консультацій), одну з перших фірм, яка надавала професійні бухгалтерскі послуги в місті Лодзь.
З 1997 року отримав звання податкового консультанта внесеного до списку Міністерства фінансів та кваліфікаційного свідоцтва з надання бухгалтерських послуг у Польщі.
У 2002 році відкриває відділення компанії Cedepe у місті Варшава.
Від 2020 року виступає Представником Польсько-української Господарчої Палати від регіону м. Лодзь.

ПШЕМИСЛАВСТАНГЕРСЬКІ

Консультант з управління

Випускник Лодзького університету та Лондонського міського університету. Після майже 30 років кар'єри в управлінні консалтингом, включаючи 5 років досвіду роботи в американській аудиторській компанії «Arthur Andersen» та 22 роки в консалтинговій компанії «A.T. Kearney», де Пшемислав Стангерські був керуючим партнером філії у Польщі, почав займатися бізнесом та інвестиційною діяльністю.
З 2017 року Пшемислав Стангерські є співвласником групи Сedepe.
На даний момент займає посаду головного консультанта з управління. Консультує та розробляє стратегії розвитку бізнесу групи компаній Сedepe.

Замовлення дзвінка