«ЦеДеПе. Центр допомоги підприємництву» Ведення бухгалтерії та не тільки

+380984857143
Повернутись назад

Польща може відновити авіасполучення з Україною на початку липня

Як відомо, Польща 16 червня вирішила обмежити міжнародне авіасполучення з низкою країн через пандемію коронавірусу. До цього списку потрапила і Україна, відтак усі заплановані рейси скасували. Дане рішення було ухвалене урядом країни.

Так, повітряний простір, відповідно до постанови, буде обмежений з 17 до 30 червня для всіх країн, які не є членами Євросоюзу, а також Швеції та Португалії, які входять у ЄС.

Зазначається, що 17 червня авіакомпанія Wizz Air скасувала, всі заплановані рейси з Києва до Варшави і Кракова. Ryanair закрив продажі квитків на рейси Київ-Краків, які планували відновити у червні.

Проте, за результатами брифінгу засідання Парламентської асамбеї, що відбулася 23 червня 2020 року у режимі відеоконференції, посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький висловив сподівання, що авіасполучення між Польщею та Україною відновиться на початку липня.

Також Бартош Ціхоцький зазначив про те, що: “Ідуть розмови про залізничне сполучення, але тут пріоритет — це безпека. І зараз, на жаль, в прикордонних областях України ситуація з COVID така, що мені складно уявити, що залізничне сполучення буде працювати. З початком липня сподіваємося відновити сполучення літаками. Це може полегшити ситуацію на кордоні”.

Варто зазначити, що з 1 липня можуть відкрити додаткові пункти пропуску на українсько-польському кордоні, зазначила заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк. Адже нині працює лише один пункт пропуску «Шегині».

Ознайомитись з переліком осіб, які можуть перетинати кордон з Польщою на період карантину можна, перейшовши за наступним посиланням: https://www.gov.pl/web/ukraina-uk/komunikat-wjizd-do-polszczi

Замовлення дзвінка