«ЦеДеПе. Центр допомоги підприємництву» Ведення бухгалтерії та не тільки

+380984857143
Повернутись назад
01

Бухгалтерські послуги в Києві

Cedepe Україна - бухгалтерська фірма в Києві. Наші фахівці в області бухгалтерського обліку та фінансового управління, податкові консультанти і юристи працюють з компаніями в таких сферах як нерухомість, готельно-ресторанний бізнес, промисловість і агросектор, FMCG, логістика, ІТ та інших. 

Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта і адаптуємо бухгалтерські послуги в Києві під потреби вашого бізнесу. Допомогою Cedepe вже скористалися понад 2000 компаній, серед яких найбільша група заводів в Європі Agaris Myco, провідне туристичне онлайн-агентство Європи Tickets.pl, польська авіакомпанія LOT Centralwings і інші міжнародні та вітчизняні компанії в різних сферах.

З Cedepe ви отримуєте повний бухгалтерський супровід у Києві:

 • Формування облікової політики підприємства
 • Підготовка і здача всіх видів звітності податковим органам, органам пенсійного фонду, соціальним фондам, органам статистики
 • Оформлення звітності, документів і рахунків в електронному вигляді
 • Постановка й ведення бухгалтерського обліку в Києві
 • Фінансовий контроль
 • Допомога в міжнародних фінансових операціях
 • Представлення ваших інтересів при перевірках
 • Рекомендації щодо банківського обслуговування

Етапи надання бухгалтерських послуг у Києві:

 1. Консультуємо з питань, що вас цікавлять.
 2. Складаємо кошторис і план робіт.
 3. Укладаємо договір про надання бухгалтерських послуг.

 4. Оформлюмо нотаріальну довіреність на виконавця.

 5. Отримуємо від вас вхідні документи.

 6. Формуємо і обробляємо первинні документи.

 7. Складаємо і здаємо звітність органам контролю.

 8. Оформлюємо податкові платежі і виплати по зарплаті за допомогою узгоджених інструментів і сервісів, регулюємо оплати.

 9. Ведемо книгу обліку підприємця.

 10.  Надаємо акт виконаних послуг.

Щоб замовити бухгалтерське обслуговування в Києві, залиште заявку на зворотній дзвінок у нас на сайті.

Серед супутніх послуг Cedepe також:

 • Послуги секретаря (офісні послуги);

 • Офіс на годину (простір для роботи і конференц-зали для нарад);

 • Кооператив Офіс (суборенда юридичної адреси для реєстрації компанії);

 • Кадрове діловодство (нарахування заробітної плати, ведення особистих справ працівників, штатних розкладів; оформлення відпусток і т.д.);

 • Податковий консалтинг і податкове планування (допомога у зовнішньоекономічних операціях; бухгалтерські послуги та представництво інтересів клієнта в податкових органах, консультування в питаннях міжнародного податкового права; ведення Книги обліку доходів і витрат).

Ціни на бухгалтерські послуги Cedepe в Києві

Ціна на бухгалтерські послуги Cedepe в Києві залежить від виду юридичної особи, яка обслуговується, кількості найманих працівників, етапу діяльності бізнесу, обсягу документації, кількості та складності бухгалтерських та фінансово-економічних операцій та інших факторів. На ціну послуг також суттєво впливає обрана система оподаткування (загальна система оподаткування, неприбуткова організація, єдиний податок, наявність реєстрації платника ПДВ).

Спільно з вами ми складаємо індивідуальний договір співпраці, який повністю враховує специфіку діяльності та потреби вашого бізнесу, а також обсяг та особливості документообігу.

Як бухгалтерський аутсорсинг в Києві допомагає бізнесу розвиватися?

Віддаючи бухгалтерський облік на аутсорсинг у Києві, ви насамперед економите час, людські та матеріальні ресурси, а головне, оптимізуєте витрати. Залиште за своєю компанією тільки те, що робите краще за всіх, а документообіг, податки, діловодство і бухгалтерію делегуйте Cedepe - бухгалтерській фірмі у Києві, яка робить це краще за все.

Понад 27 років ми працюємо з великими компаніями, невеликими бізнесами, приватними підприємцями, а також з фізичними особами, яким допомагаємо у вирішенні складних юридичних кейсів, консультуємо з питань оподаткування доходів, спадщини землі і оптимізуємо структуру підприємства. 

У нас ви можете не тільки замовити бухгалтерські послуги в Києві, а й отримати професійне обслуговування, а також своєчасне і, що важливо, якісне виконання всіх процесів. Просто замовте зворотний дзвінок, щоб дізнатися, як Cedepe Україна може допомогти вашому бізнесу вже цього місяця.

Замовлення дзвінка