«ЦеДеПе. Центр допомоги підприємництву» Ведення бухгалтерії та не тільки

+380984857143
Повернутись назад

Зміни щодо оподаткування міжнародних посилок

Із 19.07.2022 для юридичних осіб, неоподатковувану вартість посилок, що завозяться на митну територію України, збільшили зі 100 до 150 євро, а для фізосіб така неоподаткована вартість, збільшується через півроку від зазначеної дати.

Запроваджується електронне декларування міжнародних поштових та експрес-відправлень шляхом подання операторами поштового зв’язку та експрес-перевізниками відповідних реєстрів (тимчасових та додаткових), визначення відомостей, що вносяться у такі реєстри, встановлення процедури та строків їх подання митному органу. Кореспонденцiя, поштові листи та листівки, література для сліпих, друковані матеріали, міжнародні експрес-відправлення документарного характеру декларуються в уснiй формi на підставі товаросупровідних документів. Інші товари, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, підлягають письмовому декларуванню.

Також розширено перелік документів, якими може підтверджуватись фактурна вартість товарів громадянами, зокрема тепер для цілей оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) громадянами через митний кордон України, застосовується фактурна вартість цих товарів, зазначена в касових або товарних чеках, ярликах, банківських виписках, електронних повідомленнях з інтернет-магазинів, інших документах, які містять відомості про вартість таких товарів або у товаросупровідних документах, складених відповідно до актів Всесвітнього поштового союзу.

Замовлення дзвінка